Poradnictwo prawne lokalnie i globalnie

Do tej pory dostępne rozwiązania prawne były zazwyczaj silnie zrejonizowane. Oznaczało to, że najczęściej korzystało się z prawnika w najbliższej dostępnej lokalizacji stacjonarnej. Rozwój nowoczesnych technologii wymusiło jednakże zmiany i w tym zakresie. Dlatego też w dzisiejszych czasach warto korzystać z rozwiązań, które pozwalają połączyć nowoczesność z tradycją. Dobierać należy więc partnerów oferujących pracę w stałym biurze oraz w formie elektronicznej wymiany.

Porady i e-porady

Porady Prawne Częstochowa mogą właśnie być udzielane tym dwutorowym trybem. Z jednej strony bowiem można skorzystać z lokalnego biura i wszystkie aspekty omówić w na miejscu, z drugiej strony można skorzystać z nowoczesnej platformy oferującej porady w formie kontaktu on-line. Tym samym uzyskujemy pełne spektrum wszelkiego rodzaju możliwości, dostosowanych do własnych, indywidualnych potrzeb. Poradnictwo internetowe nie odbiega jakością od stacjonarnego, co w połączeniu z wygodą daje bardzo ciekawą alternatywę rozwiązywania prawnych wątpliwości.

Proces od kuchni

Przeprowadzenie procesu udzielania porad internetowo nie różni się zbytnio od obsługi przyjętej jako standard na rynku on-line. Na podstawie opisu sprawy i przesłanych dokumentów dokonywana jest wycena całości oraz ustalane procedury. Po zaakceptowaniu warunków i uiszczeniu stosownych opłat, następuje działanie zbliżone do standardowej procedury. Bez konieczności wychodzenia z domu.

2 Comments

  1. Dzięki możliwości skorzystania z usług kancelarii działającej dwutorowo – mogłem bez problemu pojechać na wakacje z rodziną do Chorwacji i stamtąd nadzorować sprawę prowadzoną przez prawników w Polsce. To ogromna wygoda – szczególnie dla przedsiębiorców, którzy nie mają zbyt wiele czasu na spotkania z prawnikami…

  2. Problemem jest dla mnie jeżdżenie do moich prawników. Firmę zakładałam kilka lat temu w Częstochowie – moim rodzinnym mieście i tam też znalazłam sobie kancelarię. Na dzień dzisiejszy mieszkam w Elblągu. Dzięki możliwości kontaktowania się on-line nie musiałam szukać nowych prawników.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*