Podatek VAT po rewolucyjnych zmianach

Szkolenia z podatku VAT z uwzględnieniem najnowszych uregulowań

Ostanie zmiany w zakresie naliczania podatku VAT wprowadziły niemałe zamieszanie wśród polskich podatników. Uszczelnianie procedury płacenia podatku VAT, doprowadziło do dezorientacji również wśród osób profesjonalnie zajmujących się rozliczeniami. Nasze najnowsze szkolenia z podatków powinny rozwiać wszelkie wątpliwości. Dedykujemy je przede wszystkim tym, którzy ze swoją wiedz o podatku VAT chciałyby być na bieżąco.

O czym?

Podstawowe zagadnienia poruszane na szkoleniu

Szkolenia VAT 2019 przygotowaliśmy specjalnie w odpowiedzi na najnowsze zmiany w polskim prawie. Jednak zależy nam na kompleksowym podejściu do tematu, dlatego chcielibyśmy skupić się także na zagadnieniach bardziej fundamentalnych. Podstawą wiedzy o podatku VAT jest sposób jego funkcjonowania na rynku polskim i, kilku kluczowych dla nas pod względem gospodarczym, rynkach Unii Europejskiej. Zgodnie z planami Ministerstwa Finansów lata 2019 – 2023 przyniosą szereg rewolucyjnych zmian w rozliczeniach podatkowych. Na szkoleniu będziemy odnosić się zarówno do uregulowań już wprowadzonych, jak i do tych, które dopiero są w zamyśle rządzących. Z punktu widzenia osób zajmujących się rozliczeniami, kluczowy jest fakt, że zmiany mają dotknąć wszystkich kategorii podatników. Bez względu zatem, czy naszymi klientami są wielkie korporacje, czy małe, rodzinne firmy, będziemy mogli wykorzystać w praktyce wiedzę zdobyta w czasie szkolenia VAT 2019. Kluczowymi problemami omawianymi na szkoleniu będą: 

  • stawki VAT 2019
  • zasady uzyskania zwrotu nadpłaconego podatku VAT
  • zmiany w rozliczaniu VAT od importu towarów

Jak?

Metody szkoleniowe, które są gwarantem sukcesu

W czasie szkolenia z podatków przygotowaliśmy autorski program merytoryczny. Stawiamy w nim na praktyczne wykorzystanie teorii. Zrezygnowaliśmy z nużących wykładów na rzecz otwartej dyskusji. W programie szkolenia zamierzamy przedstawić liczne przykłady z życia codziennego. Jesteśmy otwarci również na kazusy, z którymi uczestnicy szkolenia zetknęli się w czasie własnej praktyki. Prelegentami szkolenia są eksperci w dziedzinie podatków, którzy mają za sobą również doświadczenia pracy z klientem. Zależy nam na tym, aby po odbyciu szkolenia uczestnicy mieli poczucie, że zyskaną na nim wiedzę będą mogli wykorzystywać w praktyce. 

Uczestnicy zostaną również wyposażeni we wszelkie materiały merytoryczne.

Dla kogo?

Adresaci naszego szkolenia

Grupą docelową szkolenia, którego tematem są zmiany w VAT 2019są przede wszystkim osoby profesjonalne zajmujące się rozliczeniami. Zapraszamy księgowych oraz pracowników działów finansowo-księgowych. Pamiętając jednak o tym, że podatek VAT dotyka wszystkich obywateli, zakładamy, że w szkoleniu wziąć mogą udział osoby zainteresowane tą tematyką, nie koniecznie w kontekście wykonywanego zawodu. Kompleksowe podejście do zagadnienia sprawia, że na naszym szkoleniu mile widziane będą również osoby bez żadnego doświadczenia w zakresie rozliczeń, które chciałyby poznać tematykę podatków od podstaw.

Dowiedz się więcej na stronie https://akademialtca.pl

Leave a comment

Your email address will not be published.


*